Nábytok            na mieru Marian Binek DREWOOD Home Fotogaleria Vstavané skrine Kuchyne Materialy Kontakt O nás
TOPlist
Vstavané skrine  najpraktickejšie riešenie úložného priestoru Vstavané skrine na mieru sú ideálnym spôsobom, ako navrhnúť a zladiť interiér podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.
Vstavaná skriňa ako dominanta priestoru Veľkorysou kreativitou si môžete zabezbečit maximálne oživenie priestoru. Vstavaná skriňa býva vďaka svojim rozmerom často dominantným prvkom interiéru, ktorý tak môže výrazne zmeniť jeho vzhľad a dotvoriť celkovú atmosféru priestoru. Pokiaľ sa vaša vstavaná skriňa stane dominantou v priestore, ostatné časti nábytku potom nevyžadújú až také kretívne prevedenie v materiáloch.
Vstavané skrine patria v súčasnosti k obľúbenému riešeniu ložných riestorov. Využívajú sa predovšetkým v bytoch, kde účelne riešia problémy s nedostatkom miesta na uskladnenie rôznych vecí.I keď v rodinných domoch býva priestoru zvyčajne dostatok, vstavané skrine  nájdu svoje uplatnenie aj tam. Pri novostavbách sa s riešením úložných priestorov čoraz častejšie ráta už v projektoch.Nábytok vyrobený na mieru býva často jediným riešením ako účelne zariadiť rôzne atypické priestory ako sú podkrovia, priestory pod schodmi, miestnosti so šikmými, či oblými stenami.
®Created by design Marian Binek
Vstavané skrine