Nábytok            na mieru Marian Binek DREWOOD Home Fotogaleria Vstavané skrine Kuchyne Materialy Kontakt O nás
TOPlist
Za týmto obchodným označením stojí svetoznáma značka, ktorá sa vďaka svojím mnohoročným skúsenostiam, vysokej kvalite a cene prístupnej pre väčšinu, stala veľmi vyhľadávanou a žiadanou. Produktová rada Swell ponúka kompletný sortiment nábytkového kovania vo vysokej kvalite a detailnom prepracovaní.
Značka znamenajúca technickú dokonalosť prevedenia. Ponúka širokú škálu hliníkových dvierok, madiel, nábytkových nožičiek a rôzne typy líšt pre pracovné dosky. Kvalitu tejto značky pozná už naozaj celá Európa.
Prestížna značka hliníkových systémov a kovania pre posuvné dvere. Ponúka široký sortiment kovania pre interiérové použitie, od riešenia uzatvorenia-predelenia miestností, až po systémy šatníkových skríň.
Špecilista na výrobu nábytkových madiel a vešiakov. Produkty tejto významnej značky sú charakteristické vysoko prepracovaným designom a kvalitou , ktorá je zabezpečená najmodernejším výrobným procesom.
Dlhoročný výskum a vývoj, vysoká kvalita a prepracovanosť produktov spoločnosti IRON Line , predurčujú túto značku patriť medzi najlepšie v oblasti výroby drôteného programu. V ponuke je kompletný sortiment drôteného programu, ktorého kvalita prevyšuje zákazníkove očakávania.
Posuvné systémy Aldors sú zárukou elegancie a kvality. Moderný design, kvalitné materiály, široká variabilita komponentov to je produktová značka Aldors.
Svetoznáma značka nábytkového kovania a príslušenstva. Vysoká kvalita, spoľahlivosť a rokmi preverená kvalita. Ponúka kompletný sortiment nábytkového kovania.
®Created by design Marian Binek
Materialy